LogoHG

Kerkelijke agenda
(zoals bekend bij de scriba op 24 januari 2019)
Aanvullingen/wijzigingen graag melden bij de scriba (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)!
       
2019
     
januari 2019    
vr 25 jan 19:30 uur Bijeenkomst Week van Gebed n.t.b.
za 26 jan 19:30 uur Bijeenkomst Week van Gebed n.t.b.
zo 27 jan 17:00 uur Gezamenlijke afsluiting Week van Gebed n.t.b.
do 31 jan 19:15 uur Avondwijding: mevrouw Ada Hartogsveld-Klunder Immanuel
       
februari 2019    
za 2 feb 15:00 uur Uitzending IKO  
di 5 feb 20:00 uur Leerhuis: Studiekring 'Het feest der navolging' Ons Centrum
di 5 feb 19:00 uur Whats Up: groep 1 (12-13 jarigen) Ons Centrum
di 5 feb 20:00 uur Whats Up: groep 3 (16-17-18 jarigen) Ons Centrum
wo 6 feb 20:00 uur Follow Up Kring Ons Centrum
wo 6 feb 19:45 uur Kring: Geloofsopvoeding 'tieners' Ariëtte Versteeg, Atalanta 56
wo 6 feb 19:00 uur Whats Up: groep 2 (14-15 jarigen) Ons Centrum
do 7 feb 19:15 uur Avondwijding: ds. W. Hordijk Immanuel
zo 10 feb   Tienerpreek Reflex
zo 10 feb 20:00 uur GGG7 Fam. Voogdt, Groene Kruisstraat 31
di 12 feb 19:45 uur Leerhuis: Gezamenlijke Bijbelstudie avond Ons Centrum
do 14 feb 20:00 uur Vergadering kleine kerkenraad Ons Centrum
do 14 feb 19:15 uur Avondwijding: mevrouw J. Vree-van Dongen Immanuel
za 16 feb 15:00 uur Uitzending IKO  
di 19 feb 19:00 uur Whats Up: groep 1 (12-13 jarigen) Ons Centrum
di 19 feb 20:00 uur Whats Up: groep 3 (16-17-18 jarigen) Ons Centrum
wo 20 feb 20:00 uur Follow Up Kring Ons Centrum
wo 20 feb 9:45 uur HVD koffieochtend: Vrouw uit de bijbel Ons Centrum
wo 20 feb 19:00 uur Whats Up: groep 2 (14-15 jarigen) Ons Centrum
do 21 feb 19:15 uur Avondwijding: mevrouw K. Koppenaal-van Velde Immanuel
do 21 feb 12:00 uur Uiterste inzendtermijn kopij Zondagsbrief Plus  
di 26 feb 20:00 uur Leerhuis: Studiekring 'Het feest der navolging' Ons Centrum
do 28 feb 19:15 uur Avondwijding: de heer A. Rombout Immanuel
       
maart 2019    
za 2 mrt 15:00 uur Uitzending IKO  
di 5 mrt 19:45 uur Kring: Geloofsopvoeding 'jonge kinderen'  
wo 6 mrt 20:00 uur Follow Up Kring Ons Centrum
wo 6 mrt 19:00 uur Whats Up: groep 2 (14-15 jarigen) Ons Centrum
do 7 mrt 19:15 uur Avondwijding: de heer A. Alblas Immanuel
zo 10 mrt   Tienerpreek Reflex
zo 10 mrt 20:00 uur GGG7 Fam. Voogdt, Groene Kruisstraat 31
di 12 mrt 19:45 uur Leerhuis: Gezamenlijke Bijbelstudie avond Ons Centrum
di 12 mrt 19:00 uur Whats Up: groep 1 (12-13 jarigen) Ons Centrum
di 12 mrt 20:00 uur Whats Up: groep 3 (16-17-18 jarigen) Ons Centrum
wo 13 mrt   BIDDAG VOOR GEWAS EN ARBEID  
wo 13 mrt 20:00 uur Follow Up Kring Ons Centrum
do 14 mrt 20:00 uur Vergadering kleine kerkenraad Ons Centrum
do 14 mrt 19:15 uur Avondwijding: mevrouw E.P. Mol-Verschoor Immanuel
za 16 mrt 15:00 uur Uitzending IKO  
di 19 mrt 19:00 uur Whats Up: groep 1 (12-13 jarigen) Ons Centrum
di 19 mrt 20:00 uur Whats Up: groep 3 (16-17-18 jarigen) Ons Centrum
di 19 mrt 20:00 uur Vergadering Diaconie Ons Centrum
wo 20 mrt 20:00 uur Follow Up Kring Ons Centrum
wo 20 mrt 9:45 uur HVD koffieochtend: de heer Van Leijsen, 100 jaar Chr. Onderwijs Ons Centrum
wo 20 mrt 19:00 uur Whats Up: groep 2 (14-15 jarigen) Ons Centrum
do 21 mrt 19:15 uur Avondwijding: ds. W. Hordijk Immanuel
di 26 mrt 20:00 uur Leerhuis: Studiekring 'Het feest der navolging' Ons Centrum
wo 27 mrt 20:00 uur Consistorie vergadering Ons Centrum
wo 27 mrt 19:45 uur Kring: Geloofsopvoeding 'tieners' Ariëtte Versteeg, Atalanta 56
do 28 mrt 19:15 uur Avondwijding: ds. H. Raveling Immanuel
do 28 mrt 12:00 uur Uiterste inzendtermijn kopij Zondagsbrief Plus  
       
april 2019    
di 2 apr 19:00 uur Whats Up: groep 1 (12-13 jarigen) Ons Centrum
di 2 apr 20:00 uur Whats Up: groep 3 (16-17-18 jarigen) Ons Centrum
wo 3 apr 20:00 uur Follow Up Kring Ons Centrum
wo 3 apr 19:00 uur Whats Up: groep 2 (14-15 jarigen) Ons Centrum
do 4 apr 20:00 uur Moderamen vergadering Ons Centrum
do 4 apr 19:15 uur Avondwijding: ds. J. van der Kooij Immanuel
za 6 apr 15:00 uur Uitzending IKO  
di 9 apr 19:45 uur Leerhuis: Gezamenlijke Bijbelstudie avond Ons Centrum
do 11 apr 18:00 uur Vergadering grote kerkenraad Ons Centrum
do 11 apr 19:15 uur Avondwijding: de heer N. van Zanten Immanuel
zo 14 apr   Tienerpreek Reflex
zo 14 apr 20:00 uur GGG7 Fam. Voogdt, Groene Kruisstraat 31
di 16 apr 19:45 uur Kring: Geloofsopvoeding 'jonge kinderen'  
di 16 apr 19:00 uur Whats Up: groep 1 (12-13 jarigen) Ons Centrum
di 16 apr 20:00 uur Whats Up: groep 3 (16-17-18 jarigen) Ons Centrum
wo 17 apr 20:00 uur Follow Up Kring Ons Centrum
wo 17 apr 9:45 uur HVD koffieochtend: Paasviering Ons Centrum
wo 17 apr 19:00 uur Whats Up: groep 2 (14-15 jarigen) Ons Centrum
do 18 apr 19:15 uur Avondwijding: ds. W. Geuze Immanuel
za 20 apr 15:00 uur Uitzending IKO  
di 23 apr 20:00 uur Leerhuis: Studiekring 'Het feest der navolging' Ons Centrum
do 25 apr 19:15 uur Avondwijding: de heer T. Baars Immanuel
do 25 apr 12:00 uur Uiterste inzendtermijn kopij Zondagsbrief Plus  
       
mei 2019    
do 2 mei 19:15 uur Avondwijding: de heer A. Rombout Immanuel
za 4 mei 15:00 uur Uitzending IKO  
di 7 mei 19:45 uur Leerhuis: Gezamenlijke Bijbelstudie avond Ons Centrum
wo 8 mei 20:00 uur Follow Up Kring Ons Centrum
do 9 mei 20:00 uur Vergadering kleine kerkenraad Ons Centrum
do 9 mei 19:15 uur Avondwijding: mevrouw K. Koppenaal-van Velde Immanuel
zo 12 mei 20:00 uur GGG7 Fam. Voogdt, Groene Kruisstraat 31
wo 15 mei 9:45 uur HVD koffieochtend: Buffet Ons Centrum
wo 15 mei 19:45 uur Kring: Geloofsopvoeding 'tieners' Ariëtte Versteeg, Atalanta 56
do 16 mei 19:15 uur Avondwijding: de heer L. Stoter Immanuel
za 18 mei 15:00 uur Uitzending IKO  
zo 19 mei   Tienerpreek Reflex
di 21 mei 20:00 uur Leerhuis: Studiekring 'Het feest der navolging' Ons Centrum
di 21 mei 20:00 uur Vergadering Diaconie Ons Centrum
wo 22 mei 20:00 uur Follow Up Kring Ons Centrum
do 23 mei 12:00 uur Uiterste inzendtermijn kopij Zondagsbrief Plus  
do 23 mei 19:15 uur Avondwijding: de heer A. Kraijo Immanuel
di 28 mei 19:45 uur Kring: Geloofsopvoeding 'jonge kinderen'  
wo 29 mei 20:00 uur Consistorie vergadering Ons Centrum
do 30 mei 19:15 uur HEMELVAARTSDAG Immanuel
       
juni 2019    
za 1 jun 15:00 uur Uitzending IKO  
wo 5 jun 20:00 uur Follow Up Kring Ons Centrum
do 6 jun 20:00 uur Moderamen vergadering Ons Centrum
do 6 jun 19:15 uur Avondwijding: ds. J. van der Kooij Immanuel
do 13 jun 20:00 uur Vergadering grote kerkenraad Ons Centrum
do 13 jun 19:15 uur Avondwijding: ds. W. Geuze Immanuel
za 15 jun 15:00 uur Uitzending IKO  
zo 16 jun   Tienerpreek Reflex
do 20 jun 19:15 uur Avondwijding: ds. H. Raveling Immanuel
do 27 jun 12:00 uur Uiterste inzendtermijn kopij Zondagsbrief Plus  
do 27 jun 19:15 uur Avondwijding: de heer N. van Zanten Immanuel
       
juli 2019    
di 16 jul 20:00 uur Vergadering Diaconie Ons Centrum
       
augustus 2019    
do 22 aug 12:00 uur Uiterste inzendtermijn kopij Zondagsbrief Plus  
       
september 2019    
di 17 sep 20:00 uur Vergadering Diaconie Ons Centrum
do 26 sep 12:00 uur Uiterste inzendtermijn kopij Zondagsbrief Plus  
       
oktober 2019    
do 24 okt 12:00 uur Uiterste inzendtermijn kopij Zondagsbrief Plus  
       
november 2019    
wo 6 nov   DANKDAG VOOR GEWAS EN ARBEID  
wo 6 nov 14:30 uur Kinderdankdag dienst Kerk
di 19 nov 20:00 uur Vergadering Diaconie Ons Centrum
do 21 nov 12:00 uur Uiterste inzendtermijn kopij Zondagsbrief Plus  
       
december 2019    
do 19 dec 12:00 uur Uiterste inzendtermijn kopij Zondagsbrief Plus