LogoHG

Sinds kort heeft onze gemeente naast deze website ook een Facebook pagina: https://www.facebook.com/Hervormdsgravendeel.
Via deze pagina op Facebook willen we u op de hoogte houden van de activiteiten in en rondom de gemeente. Mensen die Facebook hebben en de pagina geliked hebben krijgen dan automatisch de nieuwe berichten op hun tijdlijn te zien, zonder dat zij hier gericht naar op zoek moeten. Daarnaast kunnen mensen reageren op de berichten en is er de mogelijkheid om berichten digitaal te delen. Op die manier hopen we ook veel andere mensen te bereiken die geen lid zijn van onze gemeente. Als u of jij activiteiten of informatie hebt die het delen waard zijn, mail dan naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of stuur een persoonlijk bericht. Op de pagina komen ook foto’s te staan. Mocht u/jij er bezwaar tegen hebben dat er een foto online komt waar u herkenbaar op staat dan kunt u dit melden: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of bellen/WhatsApp-en naar: 06-11779725 (Inge Robbemont).

Like onze pagina... en blijf op de hoogte!

Taakgroep communicatie